دسته بندی:تجربه داخلی

معرفی تجربه داخلی در زمينه هوش تجاری و داده‌كاوی در صنعت بانكداری

هوشمندسازی، نیاز به داده‌های پالایش شده، متمرکز و پردازش شده دارد که مبتنی بر کسب و کار بوده و تاریخي نیز باشند. در این راستا داده کاوان، به ایجاد و توسعه انبارداده بانکی اقدام نموده است. با ایجاد این زیرساخت امکان ارائه بیش از 15 محصول مبتنی بر هوش تجاری مانند داشبوردهای کسب و کاری ، کشف تقلب، بازاریابی هوشمند و ... به شبکی بانکی ايجاد گرديده است.

معرفی تجربه داخلی در زمینه تحلیل داده: پایشگر هشتگ

هشتگ به عنوان اولین سامانه پایش فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فارسی زبان، اخبار، نظرات و مطالب منتشر شده در خبرگزاری‌های داخلی و خارجی، روزنامه‌ها، وب‌سایت‌های خبری مهم و کاربران شبکه‌های اجتماعی توئیتر و اینستاگرام و تلگرام را تحلیل نموده و به صورت لحظه‌ای در قالب داشبوردی اختصاصی گزارش می‌دهد.

معرفی استارت‌آپ‌های داخلی حوزه تحلیل داده: جادوبی

جادوبی یک استارت‌آپ در حوزه تحلیل داده و هوش تجاری است که از سه سال پیش فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده است. این استارت‌آپ توسط احمد خلیلی و با ارائه سرویس ایجاد داشبورد تحت وب فعالیت خود رو شروع کرد. جادوبی یک راه‌حل مقرون به صرفه و انعطاف‌پذیر است که با استفاده از منابع داده‌ای مختلف امکان ایجاد داشبوردهای گوناگون برای کسب‌وکارهای مختلف را فراهم آورده است.

طراحی توسط ب.علی‌میرزایی