Statwing ابزاری ساده برای تحلیل داده‌های آماری است. این تحلیلگر برای عظیم داده ساخته شده است. رابط مدرن آن تست‌های آماری را بطور خودکار انتخاب می‌کند.

برخی از امکانات این ابزار شامل موارد ذیل است:

  • داده‌ها را به سرعت و در چند ثانیه کاوش کنید.
  • این ابزار در پاکسازی داده‌ها، کشف روابط و ایجاد نمودارها با سرعت بالا کمک می‌کند.
  • این برنامه اجازه می‌دهد نمودارهایی مانند نمودارهای میله‌ای، هیستوگرام‌ها و سایر نمودارهای مهم را به فرمت اکسل یا پاورپوینت ایجاد نمود.
  • همچنین نتایج را به انگلیسی ساده ترجمه می‌کند، بنابراین تحلیلگرانی که با تحلیل‌های آماری ناآشنا هستند مفاهیم را به سادگی متوجه می‌شوند.

در این بخش به برخی از ویژگی‌های این برنامه می‌پردازیم.

  • در چند ثانیه داده‌های خود را کاوش کنید

به سادگی صفحه گسترده یا مجموعه داده خود را بارگذاری کنید، سپس روابطی را که می‌خواهید کاوش کنید انتخاب کنید. Statwing توسط تحلیلگران و برای خود آنها ساخته شده است، بنابراین می‌توانید داده‌ها را پاک کنید، روابط را کاوش کنید و نمودارها را به جای چند ساعت در عرض چند دقیقه ایجاد کنید. هیچ روش سریع‌تر یا دلنشین‌تری نسبت به این روش برای کار با داده وجود ندارد، حتی اگر شما از قبل متخصص صفحات گسترده بوده باشید.

 

  • Statwing در مقایسه با صفحه گسترده

Statwing فقط برای تجزیه و تحلیل جداول از داده‌ها طراحی شده است، بنابراین کاربران روزها صرف زمان برای تجزیه و تحلیل را در عرض چند دقیقه به پایان می‌رسانند. برای پرسیدن یک سؤال ساده از داده‌ها در صفحه گسترده، و ایجاد و تغییر نمودارها و جداول محوری و نوشتن فرمول‌ها چندین دقیقه طول می‌کشد. اگر داده‌های زیادی دارید، صفحه گسترده تقریبا غیر قابل استفاده هستند.اگر داده‌ها را در یک صفحه گسترده تحلیل می‌کنید و چیزی بیشتر از  ()AVERAGE= می‌نویسید، در Statwing بسیار سریع‌تر کار خواهید کرد.

 

  • Statwing در مقایسه با نرم‌افزارهای آماری

Statwing برای تحلیلگران ساخته شده است، بنابراین تست‌های آماری را بطور خودکار انتخاب می‌کند. نرم‌افزارهای آماری سنتی ده‌ها سال پیش برای متخصصان آمار ساخته شده است، بنابراین برای بررسی‌های ساده نیز نیاز به تخصص فنی دارند. برخلاف نرم‌افزارهای سنتی، Statwing داده‌های خارج از محدوده را نیز محاسبه می‌کند، بنابراین همیشه می‌توانید به تحلیل‌های خود اطمینان داشته باشید. Statwing همچنین نتایج را به انگلیسی ساده ترجمه می‌کند، بنابراین تحلیلگران ناآشنا با تحلیل آماری نیز می‌توانند از مزایای آن استفاده کنند.

  • بصری‌سازی سریع

Statwing بطور خودکار هر تجزیه و تحلیل را بصری‌سازی می‌کند و امکان گرفتن خروجی را برای PowerPoint امکان پذیر می‌کند. در صفحات گسترده و نرم‌افزارهای آماری، حتی ایجاد نمودارهای ساده نیز به تلاش و زمان زیادی نیاز دارد. Statwing ساختار داده شما را درک می‌کند، بنابراین به طور خودکار histograms ، scatterplots، hotplot و نمودارهای میله‌ای را ایجاد می‌کند که می‌توانید به راحتی به Excel یا PowerPoint وارد کنید.